HOMES UNIK PËR SHITJE

Speciale "Gjej ..." - Prona që Qëndrojnë në Turmë

Shiko Shtëpitë tona Unike për Shitje

shtëpi të rrumbullakët për shitje në FloridaAktiv
494,000

Shtëpia e Rrumbullakët në 5.3 Acres & Pond

45202 Rruga Shtetërore 64 E
Myakka, Florida 34251

 • 2Numri i krevateve
 • 2Banjo
 • 2200këmbët Square
në pritje të
$ 865,000

WNC Historike luksoze Home në një qytet simpatik Kolegj

174 Cowan St.
Sylva, NC 28779

 • 6Numri i krevateve
 • 4Banjo
 • 6292këmbët Square
Së shpejti
$ 2,100,000

Dizajn i pabesueshëm, i ndërtuar në mënyrë masive, duke pritur përfundimin tuaj

Adresa nuk është e disponueshme
Qyteti, NC

 • 6Numri i krevateve
 • 8.7Banjo
 • 16,000 +këmbët Square
fermë luksoze zotërinjve pranë Clemson SCAktiv
$ 649,000

Farm luksoze Gentleman's pranë Clemson SC

Informacione të Kompanisë Emri i Kompanisë: 3495 Six Mile Rd.
Qendrore, SC 29630

 • 5Numri i krevateve
 • 5.1Banjo
 • 4783këmbët Square
Eksterni i Eco House në County Clare IrelandAktiv
$ 350,000

County Clare Ecohouse, Irlandë

Derrynaneal,
Feakle, ST V94T9PV

 • 3Numri i krevateve
 • 2Banjo
 • 2000këmbët Square
Sherpenjewel një shtëpi luksoze st thomasAktiv
$ 9,900,000

USVI Luksoze St Thomas Shtëpi në Magens Bay

Magens Bay
St Thomas, USVI, ST 00802

 • 5Numri i krevateve
 • 7Banjo
 • 10,561këmbët Square
Pamje e jashtme e 733 Bolens Creek Rd, Burnsville, NC, një kabinë krejtësisht private NC.Aktiv
$ 525,000

NC Mountain Cabin, si e re - 18.5 akra

Informacione të Kompanisë Emri i Kompanisë: 733 Bolens Creek Rd
Burnsville, NC Informacione të Kompanisë Emri i Kompanisë 28734

 • 3Numri i krevateve
 • 3.5Banjo
 • 2,735këmbët Square
Pamje ajrore e nivelit të lartë në shtëpi.Aktiv
$ 514,500

Shtëpi e lartë në lartësi të lartë NC për shitje - Vendosja mahnitëse

947 Windswept Ridge Rd
Kantoni, NC 28716

 • 3Numri i krevateve
 • 2Banjo
 • 4270këmbët Square

Shitja e shtëpisë tuaj unike?

Ne jemi ekspertë në shtëpitë unike për shitje! Bëni maksimumin e veçantisë së pasurisë suaj. Ju keni diçka për të reklamuar që pronat e tjera nuk e bëjnë. Shtëpia juaj unike duhet të dalë nga turma.

Speciale "Gjeni ..." - Kërko Shtëpitë tona Unique për Shitje nga Kategoria e Pronës

Special Gjet kategorizon pronat me stil unik. Nëse dëshironi të shisni pronën tuaj të pazakontë, ajo do të renditet dhe tregtohet plotësisht këtu - ose - nëse dëshironi të blini, klikoni mbi stilin e pronës që ju intereson.

Shtëpitë historike
Pronat e kalirave dhe fermat
Log Cabins & shtëpitë fshatar
Shtëpi luksoze
Shtëpitë moderne eklektike
Waterfront & Shiko Prona

A keni një shtëpi unike që dëshironi të shihni në faqen tonë?

Ne do të nxjerrim qilimin e kuq për ty!

Pse fillova "Gjenet" speciale?

Ideja e "Gjeneve" speciale zhvillohet nga përvoja ime personale si blerës dhe më pas si shitës - shumë kohë para se të bëhesha agjent i pasurive të patundshme.

Ashtu si ju, unë kam në pronësi shumë shtëpi unike për shitje. Si një blerës, isha e shqetësuar duke punuar me firmat tradicionale të pasurive të patundshme që nuk mund të kuptonin se po kërkoja një pronë unike, kështu që vazhdimisht më tregonin prona standarde dhe të zakonshme që ishin brenda kufijve të ngushtë të MLS-së të tyre lokal.

Kur isha gati të shisja shtëpitë e mia unike, zbulova se firmat tradicionale kishin mungesë të njohurive, aftësive dhe përvojës për të patur prona të pazakonta. Pra, mora vitet e mia të ekspertizës së marketingut të fituar si Drejtoreshë e Marketingut të Bursës së Nju Jorkut, e kombinova këtë me një licencë të pasurive të patundshme për të mbushur hendekun e nevojshëm në industrinë e pasurive të paluajtshme dhe voila! Lindi "Rreziqet" Speciale! Ne tregu dhe promovojmë pronat e pazakonta dhe shtëpitë unike për shitje. Le të të ndihmojmë. Ne jemi një agjenci reklamash për shtëpi të pazakonta. Ne jemi gjithashtu Realtors kushtuar për të marrë shtëpi unike shitur.

Brendshme e një prej shtëpive unike për shitje.
0

Filloni të shtypni dhe shtypni Enter për të kërkuar