HOMES UNIK PËR SHITJE

Karakteristikat që Shquhen në Turmë

Mbi 75,000 blerës të veçantë të shtëpive duan të shohin pronën tuaj

Le ta Bëjmë të Famshëm!

 • Brenda! Kjo eshte e bukur! Faleminderit për punën tuaj dhe vëmendjen ndaj detajeve. Paraqitja dhe formatimi i shkëlqyeshëm. Kjo është mbi dhe përtej asaj që prisja. 

  Jane M. (Për shitje nga pronari)
 • Faleminderit! Faqja juaj sjell me të vërtetë blerësit e përsosur unikë! Çfarë bekimi! 

  Beth P (Për shitje nga pronari)
 • Mirëmëngjes Brenda, ne kemi shitur shtëpinë tonë! Çmimi i plotë i parave të gatshme nuk ofron asnjë rastësi të paparashikuar! Unë jam shumë i lumtur, nuk mund të filloj t'ju them. Unë vlerësoj gjithçka që keni bërë. Unë me siguri do të rekomandoj shërbimin dhe faqen tuaj.

  Patricia E. (Shitet nga Pronari)
 • Brenda e dashur, ju keni shkuar mbi thirrjen e detyrës. Shumë i impresionuar me punën dhe prekjen tuaj personale ...

  Elizabeth S (Shitet nga Pronari)
 • Çfarë një reklamë madhështore - Wow! Faleminderit, Brenda, për magjinë tënde!

  Walter (Për shitje nga pronari)
 • Unë vetëm doja të them faleminderit për të gjithë ndihmën tuaj. Përshkrimi juaj i pronës solli shumë blerës të mundshëm në shtëpi. Kështu që shumë njerëz e panë atë dhe u shit për 20K mbi çmimin e kërkuar! Unë ende kam marrë telefonata. Unë mendoj se përshkrimi juaj ndihmoi në marrjen e një oferte më lart. 
  Pat (Në Shitje nga Pronari)
 • Duket bukur. Bëtë një punë fantastike. Jam shumë i impresionuar. Nuk mund të të falënderoj sa duhet për përpjekjen Nuk mund të isha më i kënaqur.

  I pasur (Shitet nga Pronari)
 • Unë nuk mund t'ju falënderoj mjaftueshëm për të gjithë ndihmën dhe mbështetjen që ju dhatë gjatë rrugës. Nëse nuk do të kishte qenë për ju nuk e di që do të kisha arritur deri më tani në proces. Më jepni kaq shumë inkurajim në fillim, dhe sa herë që të telefonoja do të përgjigjeshit. Kjo do të thoshte bota për mua. 
  Monique (Në Shitje Nga Pronari)
 • Faleminderit!!! Ju jeni një Master Marketer. Përgjigja ishte e menjëhershme! Ju mund të jepni një kurs mbi marketingun Brenda! Padyshim që do të isha i pari në radhë. 

  Patsy N (Ndërmjetësi Keller Williams)
 • Brenda, ju bëri MREKULLUESHME në përshkrimin e listimit. JU FALEMINDERIT - për "besim" & ENTUZIASM për listën tonë të pronave.

  N. Kuhn dhe Familja (Në Shitje nga Pronari)
 • Në të vërtetë, ju shquheni si një yll i ndritshëm për sa i përket profesionalizmit, efikasitetit, entuziazmit dhe kujdesit. Do të më pëlqente ta shisja shtëpinë përmes jush për këto arsye. Urimet më të mira!

   

  Fran G (Në Shitje nga Pronari)
 • Thjesht e dua mënyrën se si i bashkoni faqet tuaja. Ju merrni kohë për të lexuar me të vërtetë dhe për të marrë një ndjenjë dhe për të marrë pikat e larta. Kjo është kaq e rrallë dhe ju bën të jashtëzakonshëm! Ne jemi të bekuar që ju kemi. Faleminderit shumë shumë
  Besimi L (Agjenti i Keller Williams)
 • Ju jeni Awesome! Shitësi im e donte atë që bëre!
  Meg L. (Agjent i pasurive të patundshme Edina)
 • Faleminderit për integritetin tuaj dhe për punën që keni shpenzuar në dosjen time.

  Guy L. (Në Shitje nga Pronari)
 • Përsëri ju bëni punë të mahnitshme!

  Julie D. (Keller Williams)
 • Unë me siguri e vlerësoj vëmendjen tuaj të kujdesshme për listën tonë me ju 

  Angela B (Në Shitje nga Pronari)
 • Duket bukur si gjithmonë!

  Faith L. (Agjenti i Keller Williams)
 • Ky ishte një proces kaq i lehtë dhe unë e vlerësoj të gjithë ndihmën tuaj!

  Dustin B (Agjenti)
 • UAU! Jam i impresionuar me rezultatet. Ju faleminderit shumë!

  Pat (Në Shitje nga Pronari)
 • Shtëpia jonë është planifikuar të mbyllet të Premten! 🙂 Faleminderit për gjithçka që bëtë. Më ndihmoi duke më thënë që të "lëshoja". Ishte e vështirë!  

  Bethany M (Në Shitje nga Pronari)
 • Unë kurrë nuk kam pritur që ju të punoni kaq shumë për çfarë me kushtoi  Faleminderit. Ju jeni një kompani e stilit të lartë.

  Sam (Në Shitje nga Pronari)
 • Përshëndetje, Brenda, unë desha t'ju njoftoj se kemi pranoi ofertën në shtëpinë tonë! Faleminderit shumë për punën tuaj të palodhur në marketingun e pronës në botë! 

  Carl (Në Shitje nga Pronari)
 • Duket bukur Brenda dhe i tejkaloi pritjet e mia. Gëzohem që pashë faqen tënde të internetit!

  Matt (Better Homes Real Estate Agent)

Shiko Shtëpitë tona Unike për Shitje

Aktiv
$ 732,000

Regjistrohu në Southern Black Hills Home

805 S 11th St
Hot Springs, Dakota e Jugut 57747

 • 7Numri i krevateve
 • 4 Plot, 1 GjysmëBanjo
 • 4,752këmbët Square
Aktiv
$ 1,250,000

Snowberry Junction

300 Snowberry Rd
Roseburg, Oregon 97471

 • 5Numri i krevateve
 • 3Banjo
 • 4,632këmbët Square
Pronë jashtë rrjetit në majë të malit.Aktiv
$ 749,000

Prona jashtë rrjetit në majë të malit

986 Chumley Mountain Rd
Speedwell, Tenesi 37870

 • 2Numri i krevateve
 • 1Banjo
 • 1250këmbët Square
Aktiv
$ 711,000 - $ 799,000

Shtëpia Hobbit në Vermont!

43 North St.
Middletown Springs, Vermont 05757

 • 1Numri i krevateve
 • 2Banjo
 • 1,100këmbët Square
Regjistrohu në shtëpi me kopshteAktiv
$ 275,000

Kabina e vogël me trungje

30 Park Lane
Yulan, Nju Jork 12792

 • 2Numri i krevateve
 • 1Banjo
 • 1100këmbët Square
Pamje e jashtme e kësaj shndërrimi të shtëpisë së kishës në vitin 1856.Aktiv
$ 499,500

Shndërrimi i Shtëpisë së Kishës

113 Church St
Dalton, Pensilvani 18414

 • 3Numri i krevateve
 • 3Banjo
 • 5,782këmbët Square
Aktiv
$ 450,000

Transformimi i Kishës!

204 N. Jefferson
Logan, Kansas 6

 • 2Numri i krevateve
 • 3Banjo
 • 3,566këmbët Square
Aktiv
$ 880,000

Pronë ujore në sipërfaqe të madhe

1643 Shteti Rt 46
Jefferson, Ohio 44047

 • 4Numri i krevateve
 • 3 Plot, 1 GjysmëBanjo
 • 3498këmbët Square
Atlanta Artists RetreatAktiv
$ 524,900

Shtëpia e Unicorn në qendër të Atlantës

1646 Eastport Terrace
Atlanta, Gjeorgji 30317

 • 3Numri i krevateve
 • 2Banjo
 • 1,529këmbët Square
Aktiv
$ 650,000

Pasuri historike historike

5595 Highway US 278
Hokes Bluff, Alabama 35903

 • 6Numri i krevateve
 • 4 Plot, 1 GjysmëBanjo
 • 5,432këmbët Square
Aktiv
$ 599,000

Kthimi në kishë në shtëpi

9251 Main St
Westernville, Nju Jork 13486

 • 5Numri i krevateve
 • 2 e plotë, 1 gjysmëBanjo
 • 3439këmbët Square
Hilltop Waterview Texas EstateAktiv
$ 6,450,000

Hilltop Waterview Texas Estate

1643 Promontory Dr
Cedar Hill, Teksas 75104

 • 4Numri i krevateve
 • 4 Plot, 2 GjysmëBanjo
 • 7,494këmbët Square

Shitja e shtëpisë tuaj unike?

Tani ju mund të postoni pronat tuaja unike në faqen tonë për 40.00 $ në muaj!

Ose, ne mund të ndërtojmë një program marketingu personal për ju!

Special Finds kategorizon vetitë sipas stilit unik. Nëse dëshironi të shisni pronën tuaj të pazakontë, ajo do të renditet dhe tregtohet plotësisht këtu - ose - nëse dëshironi të blini, klikoni në stilin e pronës që ju intereson.

"Gjetjet speciale" - Kërkoni në shtëpitë tona unike për shitje sipas kategorisë së pronës

Shembull i shkëlqyeshëm i një bed-mëngjes-airbnbs
Kishat e konvertuara kërkohen. Ky është një shembull i shkëlqyeshëm i një.
Shembull i shkëlqyeshëm i një shtëpie të mbrojtur nga toka-bermed ose nëntokësore.
Shembull i shkëlqyeshëm i një shtëpie historike.
Fermat e vogla të kuajve malorë.
Eksterieri i shtëpisë prej druri prej druri.
Shembull i shkëlqyeshëm i shumë shtëpive moderne dhe eklektike për shitje.
Shembull i shkëlqyeshëm i një prone luksoze të pazakontë.
Shembull i shkëlqyeshëm i një shtëpie prepper!
Pamje ajrore e një shtëpish unike pranë bregdetit.
Kjo kishëz lundruese është një shembull i shkëlqyeshëm i pronave të tjera të pazakonta për shitje.
Tokë në majë të malit dhe sipërfaqe në Akra

A keni një shtëpi unike që dëshironi të shihni në faqen tonë?

Ne do të nxjerrim qilimin e kuq për ju!

Pse fillova "Gjenet" speciale?

Ideja e "Gjetjeve ..." të veçanta u zhvillua nga përvojat e mia personale si blerës, dhe më pas si shitës - shumë kohë para se të bëhesha një real estate agent.

Ashtu si ju, unë kam në pronësi shumë shtëpi unike për shitje. Si blerës, unë isha i zhgënjyer duke punuar me firmat tradicionale të pasurive të patundshme të cilët nuk mund ta kuptonin që po kërkoja për një pronë unike, kështu që ata vazhdimisht më tregonin prona standarde dhe të zakonshme që futeshin në kufijtë e ngushtë të MLS-ve të tyre lokale.

Kur isha gati të shisja shtëpitë e mia unike, zbulova se firmave tradicionale u mungonte njohuria, aftësitë dhe përvoja për të tregtuar prona të pazakonta, kështu që, unë mora vitet e mia të ekspertizës së marketingut të fituar si Drejtor i Marketingut të Bursës së Nju Jorkut, së bashku kjo me një licencë të pasurive të patundshme për të mbushur boshllëkun shumë të nevojshëm në industrinë e pasurive të patundshme, dhe voila! Lindi "Gjetjet ..." speciale!  

Ne tregojmë dhe promovojmë prona të pazakonta dhe shtëpi unike për shitje.

Le të ju ndihmojmë Ne jemi një agjenci reklamash për shtëpi të pazakonta. Ne jemi gjithashtu sekserë të përkushtuar për shitjen e shtëpive unike.

Brendshme e një prej shtëpive unike për shitje.