Perëndimi përballet me pamje malore

Shikimet e Veriut Asheville Mountain
Shitur
  • 319,900
  • Numri i krevateve: 3
  • Baths: 2
  • Sq Ft: 1932

Më të mirët nga të gjitha botët - minuta 10 nga qendra e Ashevilit, mahnitëse që kurrë nuk do të bllokohet, pikëpamjet perëndimore me pamje perëndimore, tokat e pakufizuara të tokës së pyllëzuar 5.11, me tokë të mjaftueshme të hapur për një kopsht të madh me diell ose dhomë për të luajtur dhe zonë e bukur e rrethuar Pets.Perëndimi përballet me pamje malore

Çdo gjë është projektuar për të përfituar nga pikëpamjet e maleve dhe tingujt e maleve.

Vendosur në mënyrë të përkryer në 5.11 akra me pamje të gjera perëndim-ballafaqohen pikëpamjet e maleve është ky bashkëkohor i ri.

Perëndimi mahnitës përballë pamjeve malore!

Drita dhe e ajrosur, një mur i dritareve sjell në pikëpamjet. Hapni dritaret ose dilni jashtë në kuvertën e madhe të mbuluar dhe dëgjoni tingujt e guximshëm të Creek Reems që rrjedhin përgjatë kufirit më të ulët të pronës. Ka një gjurmë të pastër për në pellg dhe kalon një mëngë tjetër gjatë rrugës.

Një zonë e hapur përfshin një pemishte të vogël me pemë 3 mollë, pemë 2 dardhë dhe një pemë qershie. Ka edhe një shtrat të ngritur për kopshtarinë që po prodhon aktualisht!

Brenda është një plan i ndarjes së gjumit ku dhoma gjumi dhe banjo përdorin një fund të shtëpisë dhe dy dhoma gjumi gjumi, një tjetër vaske e plotë dhe lavanderi zënë tjetrin. Çdo gjë është në një nivel. Koncepti i hapur lejon dritën të derdh në shtëpi përmes murit të dritares. Fokusi i qendrës së dhomës së madhe është një dru i madh me djegie prej guri. Kuzhinë e cila është e hapur në sallën e madhe ka countertops granit dhe pajisje praktikisht të reja të zeza.

Kuzhinë e cila është e hapur për sallën e madhe ka countertops granit dhe pajisje praktikisht të reja të zeza, një bar i mirë mëngjes me hapësirë ​​për t'u ulur dhe shumë ruajtje në kabinet.

Reems Creek Views dhe Perëndimi përballur Views Mountain

Noisy Reems Creek, një i pajisur Trout i Karolinës së Veriut Stream, rrjedh përgjatë bazës së kësaj prone. Rrëshqisni poshtë për një çerek milje për në Hidden Falls. Nga shtëpia, ka një gjurmë të pastër që çon në mëngë.

"Informacioni që konsiderohet i besueshëm por jo i garantuar".

Çmimi: 319,900
Adresa:74 Rice Meadows
Qyteti:Asheville
Qarku:gjepura
State:NC
Kodi Zip:28804
MLS:3252636
Viti i ndërtimit:2014
Floors:1
Këmbë katrore:1932
Dhoma gjumi:3
Banjo:2
Lloji i prones:Familje e vetme
Madhësia e tokës:5.11 Acres
Rental:North Asheville
Scenery:Pamje malore, Pamje Creek

Listing Hetim

Lini një koment

Filloni të shtypni dhe shtypni Enter për të kërkuar

Viktorian Painted Lady pranë Charlotte