NC Mountain Cabin, si e re - 18.5 akra

Pamje e jashtme e 733 Bolens Creek Rd, Burnsville, NC, një kabinë krejtësisht private NC.
Aktiv
  • $ 525,000
  • Numri i krevateve: 3
  • Baths: 3.5
  • Sq Ft: 2,735
  • Acres: 18.42

Kabina mahnitëse NC për Shitje

Meloditë e tij zgjaten në mure shumë kohë pasi ai largohet. Ai mund të jetë një maestro, por ka pak kohë për të praktikuar. Ai ulet në kuvertë të gjerë duke zgjedhur në vargjet. Në hektarë 18.5, askush nuk mund ta dëgjojë. I hutuar nga pikëpamjet, akordet rrjedhin lehtë, ritmi intensifikohet, dhe pemët ulen në dhe e mirëpresin atë në shtëpi përsëri. Kjo kabinën ka qenë strehimi i tij - shtëpia e tij e muzikës, por rrallëherë ai arrin këtu. Ai harron shenjtëroren që e sjell atë.

Imazhi i Dhomës së Madhe me tavan katedrale dhe dyerve franceze që hapen në kuvertë në 733 Bolens Creek Rd, Burnsville, një kabinën e malit NC për shitje.Ashtu si brenda, në vitet 10 të saj, është vizituar më pak se 90 ditë. Disa nga lehtësitë përfshijnë një plan të hapur për dysheme me dysheme me dërrasa me dërrasa në të gjithë, dyert franceze që hapen mbi përafërsisht 1450 metra katror me hapësirë ​​të dyfishtë kuvertë, një vaskë të nxehtë dhe vuaj gaz, një dhomë e madhe me fireplace me gaz të tepërt, kabinete vetë-mbyllëse, si pajisje të reja të gazit si në kuzhinë, në një lavanderi të madhe, një dhomë gjumi master-master me dyer jashtë në kuvertë, tavolinë pishine, ton magazinimi dhe një gjenerator me tërë shtëpinë.

Pamje nga 733 Bolens Creek Rd, Burnsville, një kabinë malore NC për shitje.

Gated dhe krejtësisht privat, një makinë e mirë zhavor erërat lart dhe deri nëpër pemë të gjatë në shtëpinë e ulur në mes të pronës. Shtigjet me katër shtigje çojnë në një pemë pishash në krye të pronës me pamje 360-shkallë. Arsyet janë mirëmbajtje të ulët me shtretër të ngritur mbjellë me perennials themeluar.

Për entuziast në natyrë, trailhead për Gjurmët e malit të Zi është vetëm 4 minuta larg. Varshavë dhe peshkimi janë afër ose mbi lumenjtë Cane ose South Toe.

Kjo kabinë e qetë NC malore është e vendosur vetëm 5 minuta nga qyteti malor i bukur i Burnsville me dyqane të bukur dhe ushqim të mirë! Çfarëdo që të bëni, mos humbisni Pig dhe Grits për kuzhinën e mirë jugore. Nëse ju merrni një shans, të marrë në një lojë në Parkway Playhouse.

Vetëm minuta 37 nga Asheville.

Orendi pak të përdorura mund të blihen veç e veç!

Shih turne vizuale të këtij karrige të malit NC

Shikoni videon e kabinës malore NC

A keni një "Gjej" të veçantë për të shitur?

"Informacioni që konsiderohet i besueshëm por jo i garantuar".

Çmimi: $ 525,000
Adresa:Informacione të Kompanisë Emri i Kompanisë: 733 Bolens Creek Rd
Qyteti:Burnsville
Qarku:Yancey
State:NC
Kodi Zip:28734
MLS:3404039
Viti i ndërtimit:2008
Floors:3
Këmbë katrore:2,735
Acres:18.42
Dhoma gjumi:3
Banjo:3.5
Gjysma e banjove:1
Garage:1

Harta e Vendndodhjes

Listing Hetim

Lini një koment

0

Filloni të shtypni dhe shtypni Enter për të kërkuar

Pamje ajrore e nivelit të lartë në shtëpi.Sherpenjewel një shtëpi luksoze st thomas