Unique Luksoze Pool Home, Auto & Wood Shop - Tampa Area

Aktiv
  • $ 649,000
  • Numri i krevateve: 4
  • Baths: 4
  • Sq Ft: 2900
  • Acres: 1.6

Unique Luksoze Pool Home, Auto & Wood Shop - Tampa Area

4 dhoma gjumi, banjo 4, shtëpi me një histori me garazh 3, në 1.6 hektarë - 2,900 sq ft me një dhomë gjumi të pavarur të ndara nga shtëpia kryesore duke formuar një oborr me pishinë dhe banjë.

Prona përfshin një ndërtesë të 30 'x 40' me ajër të kondicionuar, e pajisur me punime të drurit, saldim dhe mjete auto duke përfshirë një heqje dy auto.

Tatimet janë $ 5,000. Uji i qytetit dhe sistemi septik. Elektrike është nga një kooperativë (norma shumë të ulëta). Pagesat e ulta HOA. E ndërtuar në 2002.

E vendosur në Weeki Wachee, FL i cili ndodhet në bregun perëndimor të Floridës, 45 milje në veri të Clearwater dhe Tampa. Aeroporti Ndërkombëtar i Tampa është më pak se një orë larg.

Të përfshira në shtëpi:

Shumica e mobiljeve
Sistem i mbyllur i rrjetit
Të gjitha pajisjet e kopshtit (përfshirë Zero-Turn Mower)

Dyqan të veçantë, me ajër të kondicionuar

Vlera e Ndërrimit: Ndërtesa Shop $ 60k, Të Gjitha Veglat dhe Pajisjet $ 100k +

Të përfshira në Shop:

Pajisjet e Njoftimeve (të gjithë moderne në gjendje të shkëlqyer):
Tabela jet pa
15 "dyqan dyqan i dhelpra
8 "Jointer i thinjur
18 "grupi i Rycon pa
Sander i thinjur me gisht
Sander i thinjur me buzë
Shtypni stërvitjet Jet
Dewalt 12 "pa krahun e radialit
Dewalt 12 shpohet
Sistemi i plotë i grumbullimit të pluhurit në derdhjen e jashtme
Sistemi i pastrimit të ajrit
100 + morsetë të të gjitha llojeve
Workbenches dhe kabinete magazinimi
Shumë mjete elektrike dhe të dorës
Përzgjedhja e plywoods dhe hardwoods për kabinete, duke përfshirë të gjitha llojet e pajisjeve

Pajisje Saldimi:
Lincoln Stick saldator me pista të gjata
Pishtari i vendosur me karro
Stola 3
Dyqani i metalit pa
Grinders 2 dhe polisher metalik
Mjete dore dhe ajrore dhe elektrike
Metal duke përfshirë hekurin e pllakës
Tub i rrumbullakët dhe çeliku

Pajisje Auto:
9K 2 ashensor pas makinave
Rrjedhja e vajit
Kutia e mjeteve me dy shtresa SS me mjete për riparimin e auto (shumë për listën)
Kompresori 7.5 HP IR me prizat e ajrit në çdo cep dhe në tavan
Priza elektrike 220, dhe litarët me tavan të tavanit

"Informacioni që konsiderohet i besueshëm por jo i garantuar".

Çmimi: $ 649,000
Adresa:9465 Rrugën e Rrugës
Qyteti:Weeki Wachee
State:Florida
Kodi Zip:34613
Viti i ndërtimit:2002
Këmbë katrore:2900
Acres:1.6
Dhoma gjumi:4
Banjo:4
Pool:In-tokë

Harta e Vendndodhjes

Listing Hetim

Lini një koment

Filloni të shtypni dhe shtypni Enter për të kërkuar

Sherpenjewel një shtëpi luksoze st thomas